Nákladní auto (nad 3,5 t)

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Metabond Clear - ošetření čelního skla
  Založeno na 4 recenzích.
  Základní informace o Metabond Clear Metabond Clear je vysoce účinný prostředek na bázi nanotechnologie, určený k ošetření čelních skel automobilů a obecně skleněných povrchů. Použitím Metabond Clear se skleněné povrchy stávají vodoodpudivými. U čelních skel automobilů se zlepšuje jejich p..
  Bez DPH: 405Kč 490Kč
 • Metabond GT Plus do převodovek a diferenciálů
  Založeno na 17 recenzích.
  Základní informace o aditivu do převodovky Metabond GT Plus Metabond GT Plus je zušlechťovač kovových povrchů, který snižuje tření a zlepšuje mazání. Je určený do převodovek, diferenciálů a hnacích zařízení používaných v průmyslu. Je vhodný do nových i opotřebovaných zařízení.  Neobsahuje..
  Bez DPH: 901Kč 1 090Kč
 • Metabond Megasel aditivum do nafty - NOVINKA! 625 l ošetřeného paliva.
  Založeno na 16 recenzích.
  Základní informace o Metabond Megasel Metabond Megasel Plus je přísada do pohonných hmot pro vznětové motory. Čistí a maže vstřikovací systém (čerpadla, vstřikovače) a spalovací prostory (písty, válce a ventily). Odstraňuje škody vzniklé skladováním a přepravou paliva. Zamezuje znehodnocování vzn..
  Bez DPH: 595Kč 720Kč
 • SET Metabond Megasel aditivum do nafty - NOVINKA! 625 l ošetřeného paliva + Profesionální dávkovací hlava
  Založeno na 2 recenzích.
  Základní informace o Metabond Megasel Metabond Megasel Plus je přísada do pohonných hmot pro vznětové motory. Čistí a maže vstřikovací systém (čerpadla, vstřikovače) a spalovací prostory (písty, válce a ventily). Odstraňuje škody vzniklé skladováním a přepravou paliva. Zamezuje znehodnocování vzn..
  Bez DPH: 751Kč 909Kč
 • Metabond Truck do motorů
  Založeno na 1 recenzích.
  Základní informace o nové generaci Metabond Truck 2023 Nejmodernější bezpopelové aditivum do oleje obsahující zušlechťovače kovových povrchů pro motory Euro I, Il, III, IV, V a VI užitkových vozidel. Doporučuje se pro nejmodernější naftové motory, nové i starší a to i ..
  Bez DPH: 2 719Kč 3 290Kč
 • Metabond CL čištič motorů (Nafta-Benzín-LPG-CNG)
  Založeno na 21 recenzích.
  Základní informace o čističi motorů Metabond CL čistič motorů je moderní a technologicky pokročilý prostředek na vyčištění a dekarbonizaci vnitřních částí spalovacích motorů, převodovek a diferenciálů. Obsahuje rozpouštědla, která odstraňují usazeniny a nečistoty z mazacího sytému. Tím se zvyšuje..
  Bez DPH: 346Kč 419Kč
 • Metabond DPFCC Aditivum do nafty pro regeneraci a čištění filtru pevných částic
  Založeno na 5 recenzích.
  Základní informace o METABOND DPFCC ČISTÍCÍ A REGENERAČNÍ PŘÍSADA PRO FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC Jedinečná kombinace čistého palivového systému, čistého spalování s nižšími emisemi a katalyzovanými částicemi sazí, která pomůže udržet filtrační jednotku pevných částic, recirkulační systém výfukovýc..
  Bez DPH: 288Kč 349Kč
 • Metabond Megasel Plus aditivum do nafty mini na 125l ošetřeného paliva.
  Založeno na 3 recenzích.
  Použití pro 125 l paliva. Větší balení Metabond Megasel zde. Základní informace o Metabond Megasel mini Metabond Megasel Plus je přísada do pohonných hmot pro vznětové motory. Čistí a maže vstřikovací systém (čerpadla, vstřikovače) a spalovací prostory (písty, válce a ventily). Odstraňuje..
  Bez DPH: 164Kč 199Kč