Jízdní kolo

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Metabond Bike na řetěz s keramickými nanočásticemi (h-BN)
  Založeno na 2 recenzích.
  Základní informace o Metabond BIKE Metabond BIKE je jediné mazivo vyvinuté speciálně na řetězy a ložiska s nanokeramickými časticemi (h-BN). Výrazně snižuje tření, umožňuje hladší a tišší chod řetězu a přehazovačky. Mazivo prodlužuje životnost mazaných částí v důsledku výrazně sníženého tření. Zv..
  Bez DPH: 446Kč 540Kč
 • Metabond Drill řezná kapalina
  Založeno na 2 recenzích.
  Metabond Drill: Špičková řezná kapalina pro precizní zpracování kovů Metabond Drill je vynikající volbou pro vaše potřeby při obrábění kovů. Tato univerzální řezná kapalina nabízí široké možnosti použití, včetně vrtání, řezání, lisování a dalších operací na tvrdých materiálech. Jeho vlastnosti js..
  Bez DPH: 901Kč 1 090Kč
 • Metabond Dry Film Spray - Mazivo se suchým filmem + PTFE
  Založeno na 0 recenzích.
  Základní informace o Metabond Dry Film Spray Osvoboďte se od omezení tradičních maziv s Metabond Dry Film Spray, revolučním teflonovým mazivem s PTFE. Tento unikátní sprej nabízí dlouhodobou ochranu a vysoký výkon, aniž by zanechal mastné nebo olejové stopy. Klíčové vlastnosti Bezmastná ..
  Bez DPH: 247Kč 299Kč
 • Metabond EXTREME speciální mazivo do 550 °C - 400g
  Založeno na 1 recenzích.
  Základní informace o Metabond Hi-Tech EXTREME do 550 °C Speciální Mazivo EXTREME je prémiové, mnohostranné, vysokoteplotní plastické mazivo na bázi kalcium sulfonátu. Je vyrobeno najmodernější technologií, snižuje tření a opotřebení. Obsahuje molybden disulfid, grafit, adhezní a kohezní poly..
  Bez DPH: 1 066Kč 1 290Kč
 • Metabond Multi Spray - Víceúčelový sprej
  Založeno na 0 recenzích.
  Základní informace o Metabond Multi Spray Víceúčelový sprej Metabond je přípravek určený k čištění, ochraně a mazání. Skvěle odpuzuje vodu a proniká mezi materiály. Zůstává na jakémkoli povrchu a nepoškozuje lak. Výhody Metabond Multi Spray ✔ Účinně proniká a rychle uvolňuje uzamčené, z..
  Bez DPH: 164Kč 199Kč
 • Metabond Wax Spray - Lešticí vosk s vysokým leskem
  Založeno na 0 recenzích.
  Základní infromace o Metabond Way Spray Vosk ve spreji Metabond Wax Spray je ideální pro rychlé zajištění lesku pro automobily, karavany, lodě, motocykly, jízdní kola, zahradní nábytek. Můžete ho používat na většinu povrchů, například: syntetické okenní rámy, chromové, polyesterové, malované a ..
  Bez DPH: 247Kč 299Kč